Magazín

Trička Lonely Rider (1. várka)

Chcete si obléct triko s bikovou tematikou a zároveň propagovat web a komunitu Lonely Rider? Právě pro Vás mám připravenou zkušební 1. várku triček. Jestli se to osvědčí, můžu připravit něco dalšího zajímavého.

lonelyrider-logo2-pruhledny

Popis triček

Cena trička je 200 Kč. Pánská i dámská varianta je ze 100% bavlny o gramáži 185 g/m2, což už je celkem poctivý materiál. Pánské triko je v barvě indigo s bílým potiskem (indigo je barva na pomezí tmavě modré a fialové), dámské triko je fialové s bílým potiskem.

Rada pro výběr správné velikosti: já osobně se často rozhoduji mezi velikostí L a XL a tady mi úplně skvěle padlo L. Zkuste se nad tím zamyslet takto.

Náhled střihu

Podmínky prodeje

Vyplněním formuláře níže odešlete závaznou objednávku. Na základě ní Vám zašlu platební údaje pro bezhotovostní převod peněžních prostředků.

Uzávěrka objednávek pro 1. várku triček je 21.8. a jakmile mi od všech zájemců přijdou peníze, nechám trička vyrobit. Teoreticky bych tedy trika mohl mít k předání nebo rozeslání v týdnu od 29.8. Zatím nemůžu zaručit, že se uskuteční i případná 2. várka triček, tak objednávejte teď 😉

Pokud si chcete objednat více triček, vyplňte formulář opakovaně. Náklady na případné poštovné pak zůstanou jako kdybyste si objednali jedno triko, tedy 70 Kč.

Zatím si neplánuji zřizovat e-shop s merchandisingem Lonely Rider. Omluvte tedy tento spartánský způsob objednání. A ne, 14 dní na vrácení zboží nečekejte 😉

Objednávkový formulář

Souhlasím s výše popsanými podmínkami objednání a chci dostávat občasné novinky o serveru lonelyrider.cz na uvedený e-mail.